Kauno miesto kamerinio teatro spektaklis 3-7 m. vaikams „7 Ratai“

2019.11.11

Per anksti teatrui? Tikrai ne. Anot neuromokslininkų ir ankstyvosios pedagogikos specialistų vaikai yra patys imliausi būtent ankstyvoje vaikystėje. Jeigu mažyliai nuo pirmųjų dienų mokysis, žiūrės spektaklius ar girdės klasikinę muziką, tai mėgs daryti ir visą likusį gyvenimą.

7 RATAI – tai muzikinis judesio spektaklis patiems mažiausiems ir jų tėveliams. Tai puiki galimybė jums ištrūkti iš namų, o vaikučiams patirti kažką nauja. Skambant gyvai atliekamoms sutartinėms bei kanklių ir skudučių muzikai, kartu su spektaklio kūrėjais įsijungsime į meditatyvias ritualines apeigas ir žaidimus.

Keliausime per 7 skirtingas spalvas, garsus, būsenas, ritualines apeigas. Tai smagumas drauge su aktoriais patirti, kaip paprasti kasdieniai ritualai, žaidimai, dainos ir pasakos gali tapti nekasdieniškais patyrimais ir bendryste.

Šiuolaikinio ir liaudies šokio junginys, video animacijos, žaidimas objektais, autentiški instrumentai ir gyvas daugiabalsis dainavimas šiame spektaklyje kuria smagų žaidybišką ritualą. Vaikai ir suaugusieji čia įtraukiami į muzikavimą, judesį, mielas pramogas, o visa tai kartu tampa šiuolaikiška bendrystės ir harmonijos terapija.

Spektaklio video: https://www.youtube.com/watch?v=IrRztsK7xbM

Režisierius(-ė): Ieva JACKEVIČIŪTĖ
Aktoriai: Saulė Sakalauskaitė, Greta Šepliakovaitė, Marius Gotbergas, Raimondas Klezys/Mantas Bendžius.
Kostiumų dailininkė ir scenografė: Indrė Pačėsaitė
Video projekcijų autorius: Tautvydas Rasiulis