VILNIAUS KAMERINIS TEATRAS

Šiuo metu ASITEŽUI priklauso 30 narių – teatrai ar institucijos.

Nario paveikslelis
  • Konstitucijos pr. 23b, Vilnius
  • tel.: 8 650 54300
  • info@vkamerinisteatras.lt
  • www.vkamerinisteatras.lt

Vilniaus Kamerinis Teatras tai nepriklausomas, profesionalus teatras, kuriantis spektaklius suaugusiems ir vaikams. Teatro branduolį sudaro septyni, aukštajį teatrinį išsilavinimą turintys, aktoriai, studijavę skirtingose mokyklose pas skirtingus mokytojus.

Tai ne vieno režisieriaus, ne vieno aktoriaus, ne vieno dailininko ar kompozitoriaus teatras, tai idėja siekianti jungti profesionalius teatro kūrėjus, su skirtingomis patirtimis bei idėjomis ir suteikti jiems kūrybinę erdvę.

Vilniaus Kamerinis Teatras siekia kurti įvairaus žanro spektaklius nuo klasikinės dramos, komedijos, amerikietiško miuziklo, spektaklių vaikams iki improvizuotų teatrinių muzikinių koncertų, todėl yra visiškai atviras įvairiems profesionaliems pasiūlymams.

Dabartiniame teatro repertuare yra aštuoni spektakliai suaugusiems, iš kurių šeši rodomi intensyviai, ir dešimt spektaklių, skirtų vaikams, kuriuos visus galima pamatyti. Per metus pristatomos dvi trys premjeros.

Vilniaus Kamerinis Teatras įsikūręs jaukioje kamerinėje salėje (320 sėdimų vietų) Konstitucijos pr. 23, korpusas B.

Spektakliai rodomi ne tik teatro patalpose Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje.

Teatro kolektyvas profesionalią veiklą pradėjo prieš dešimt metų, pristačius diplominį spektaklį 2002.04.29. pagal L.S.Černiauskaitės tragikomediją “Išlaisvinkit auksinį kumeliuką”.

Kaip Vilniaus Kamerinis Teatras veikia nuo 2011.03.28.