KEISTUOLIŲ TEATRAS

Šiuo metu ASITEŽUI priklauso 30 narių – teatrai ar institucijos.

Nario paveikslelis
Keistuolių teatras – ilgiausiai Lietuvoje gyvuojantis profesionalus nevalstybinis teatras, vaidinantis vaikams, jaunimui ir suaugusiems. Teatrą 1989 metais įkūrė Lietuvos muzikos ir teatro akademijos diplomantai aktoriai Keistuoliai: Ilona Balsytė, Aidas Giniotis ir Sigutis Jačėnas. 1999 metais už spektaklius vaikams Keistuolių teatrui įteiktas metų apdovanojimas – “Kristoforas”. Nuo 2001 metų Keistuolių teatras – Lietuvos Asitežo (Tarptautinės teatrų vaikams ir jaunimui organizacijos) narys.
 
Teatro kūrybinė grupė, ieškodama naujų bendravimo su žiūrovais formų, nebijo laužyti klasikinių muzikos, literatūros, teatro ir kino žanrų rėmų. Aktoriai patys kuria dainas, rašo originalius scenarijus, perpintus subtilaus humoro ir autoironijos gaidele. Vengdamas visko, kas nuobodu ir banalu, Keistuolių teatras stengiasi nutiesti žiūrovui spalvingą kelią iš nuostabios vaikystės į keistą suaugusiųjų pasaulį.
 
Keistuolių teatras yra daugkartinis Lietuvos profesionalių teatrų festivalių laureatas, sukūręs 40 spektaklių (15 jų – repertuariniai), 5 videofilmus vaikams ir 4 suaugusiems, išleidęs 15 garso albumų. Kasmet Keistuoliai surengia virš 200 vaidinimų ir teatralizuotų koncertų, gastrolių metu aplanko visus didžiuosius ir, esant galimybei mažesnius Lietuvos miestus, yra viešėję Lenkijoje, Austrijoje, Danijoje, JAV, Kanadoje, Vokietijoje, Rusijoje, Estijoje, Ukrainoje, Švedijoje, Norvegijoje.