ATVIRAS RATAS

Šiuo metu ASITEŽUI priklauso 30 narių – teatrai ar institucijos.

Nario paveikslelis
  • Šiltadaržio g. 6, LT-01124 Vilnius
  • +370 616 02332
  • info@atvirasratas.lt
  • www.atvirasratas.lt

Profesionalių aktorių ir režisierių teatras ATVIRAS RATAS, įkurtas 2006 metais – tai vienuolika Muzikos ir teatro akademijos magistratūrą baigusių aktorių, režisierių iš Vlado Bagdono ir Aido Giniočio vadovaujamo kurso (du aktoriai turi licenciato kvalifikacinį laipsnį). Kūrėjai profesionaliai analizuoja nūdienos realijas, patys rašo ir realizuoja savo dramaturgiją. Per vienuolika gyvavimo metų teatras sukūrė 19 spektaklių, dauguma jų apdovanoti arba nominuoti Lietuvos ir tarptautiniais teatro apdovanojimais.

Teatras ATVIRAS RATAS pasižymi ypatingu produktyvumu ir repertuaro atsinaujinimu.Kasmet žiūrovams teatras sėkmingai pristato naujus spektaklius, sudarydamas galimybę susipažinti su aukšto meninio lygio kūryba įvairių socialinių sluoksnių žmonėms, taip pat nepamiršdami ir mažojo žiūrovo. Per vienuolika savo gyvavimo metų teatras sukūrė 19 spektaklių: autobiografines improvizacijas “Atviras ratas”, (Auksinis scenos kryžius už geriausią metų spektaklį jaunimui), „Pabėgimas į Akropolį“ pagal Marijos Korenkaitės pjesę, „Sudie, idiotai!“ pagal Justo Tertelio pjesę, „Antigonė (ne mitas)“, režisuotą Ievos Stundžytės, laimėjusį D.Tamulevičiūtės vardo premiją, monospektaklius „Išlaisvinti Žaną“ (rež. Ieva Stundžytė) ir aktoriaus Justo Tertelio PRA pagal jo paties pjesę, spektaklius vaikams„DiViDukas“(rež. Ieva Stundžytė) ir „Senelės pasaka“ (rež. Aidas Giniotis), satyrinę agitaciją pagal Kazio Binkio kūrybą „Sparnuotasis Matas“, biografinių improvizacijų spektaklį “Lietaus žemė”, “Brangioji mokytoja” pagal Liudmilos Razumovskajos pjesę (rež. I. Stundžytė), “1/3 gyvenimo” (pjesės aut. ir rež. Justas Tertelis) bei “Ofelijos” (pjesės autorė ir režisierė Ieva Stundžytė), spektaklį vaikams pagal A.Saksės kūrybą „Apie meilę, karą ir kiškio kopūstus“ (rež. Aidas Giniotis), C.Gozzi „Meilė trims apelsinams“ (rež. Aidas Giniotis), “Apie žmogų, nužudžiusį gulbę” (rež. Aidas Giniotis) ir “Va Banque!” pagal A. Čechovo „Meška“ (rež. Ieva Stundžytė), 2017 m. įvyko spektaklių „Identify“ (pjesės autorė ir režisierė Ieva Stundžytė) ir „Teroristas“ pagal J. Updike romaną (rež. Gildas Aleksa) premjeros.

 

Teatras ATVIRAS RATAS tai:

Režisierius – Aidas Giniotis

Aktoriai: Ieva Stundžytė / Jonas Šarkus / Judita Urnikytė / Justas Tertelis / Giedrius Kiela / Jurgis Marčėnas / Justina Smieliauskaitė / Vesta Šumilovaitė / Benita Vasauskaitė / Eimantas Bareikis

Direktorė – Ieva Stundžytė