18-asis gimtadienis

2019.02.01

Atrodo, tik ką kūriau, steigiau, registravau, būriau ASITEŽO narius, o jau ir pilnametystė atėjo!

Ačiū, kad išlikome, užaugome, esame kartu, toliau dirbame ir kuriame. ASITEŽO metai prabėgo ne veltui – darbų kraitelė pilna. Yra kuo pasidžiaugti, yra apie ką pagalvoti ateičiai.

Šia proga dėkoju visiems ASITEŽO draugams – mokytojams, tėvams, teatralams, rėmėjams, savanoriams. Ačiū už draugystę ir pagalbą Šiaurės –Baltijos šalių ASSITEJ nariams ir visai tarptautinei ASSITEJ bendruomenei, kurios nariais mes esame, ir kuri šiuo metu vienija daugiau nei 90 pasaulio šalių.

O didžiausia padėka – mūsų Jaunam Žiūrovui! Jis čia svarbiausias! Dėl jo mes esame ir tikiu – būsime!

Su Lietuvos ASITEŽO gimtadieniu!

 

Violeta Podolskaitė


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function fb_like_button() in /home/vsbllt/domains/assitej.lt/public_html/wp-content/themes/assitej/single-naujienos.php:18 Stack trace: #0 /home/vsbllt/domains/assitej.lt/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include() #1 /home/vsbllt/domains/assitej.lt/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/vsbllt/do...') #2 /home/vsbllt/domains/assitej.lt/public_html/index.php(17): require('/home/vsbllt/do...') #3 {main} thrown in /home/vsbllt/domains/assitej.lt/public_html/wp-content/themes/assitej/single-naujienos.php on line 18